Ventilek Náchod
Přihlášení
Poslední komentáře
Aktuality z tábora v Lanškrouně na FB
Tabor 2017 - 3.den
Tabor 2017 - 1.den
nahlaste se vcas kdo muzete ve ctvrtek prijet, pak dam vedet jestli to bude.
(tolik
pro sms maily a ted podrobne...)
tenhle tejden (10.) jsme prijeli 2, z toho Lisak
hnedka spechal pryc, takze se to zrusilo.
Pristi ctvrtek (17.) urcite neprijede Jirka
Nyms a Lisak, myslim ze oba by snad uz mohli dalsi tejden...
Ala se tvari jako ze
prijede (stejne jako 10. .... :) ). Lukas dela v Praze, takze muze az na tabor, Zdenek s
Barou jsou asi touhle dobou za hranicema (nevim presne data...) a Pavel uz by moh bejt
zpatky???
O ostatnich nemam vubec zadny informace.
Maily mam jen na nekoho,
takze to nekdo (radsi kazdej nez nikdo) rozeslete dalsim lidem, ktery nejsou v polozce
"komu" ani zmineny v textu a na ktery mate mail.
Taky to dam na nastenku
(takze to nekomu prijde 2x (Benymu? - nevim jiste, radsi 2x nez vubec)), ale nevim jak moc
tam lidi koukaj.
Takze kdo (ne)muzete se mi ozvete, tem co muzou (pokud budou) dam
pak vedet jak to dopadlo.
Posilam to i lidem co se nebjevujou (a treba by
mohli?) - takze pro jistotu:
ctvrtek, 16:30 (cekejte nejmin do 16:45, trousi se to
pomalu), hriste za skolou na Plhove
Martin Adámek
tel 608
507 508
tel 603 707 708
icq 176 809 047
cb c10
adamekma@seznam.cz





Novinky na našem facebooku