U táboráku nechybí kytaraNa svět se díváme z kolaMravenciVečerní radovánkyRafani na Výrovce

Přihlášení

Přihlášení

Neznáte heslo k webu?
A byli jste na táboře nebo na víkendovce nebo jste chodili na kroužek?
Napište si o heslo na mail: jirka (zavináč) ventilek (tečka) org.

Přihlášením získáte:

  • možnost přispívat na nástěnku a do zápisků
  • možnost být mailem informováni o chystaných akcích a důležitých novinkách
  • Poslední komentáře

    Aktuality z tábora v Lanškrouně na FB

    Zdravím všechny cyklisty.Ať Vám počasí přeje, máte spousty zajímavých zážitků a najedete hodně kilometrů. Mějte se moc hezky a užívejte. Matějovi posílám velikou pusu. mamka Lukášová
    Leona Lukášová 2020-08-19 09:37:17

    Tabor 2017 - 3.den

    Zdravíme všechny cyklisty, jsme rádi že vám počasí zatím přeje a že si to užíváte. Velký pozdrav Filipovi a ať vám to ještě šlape na dalších výletech. Moc pozdravují ... více
    Steinerovi 2017-08-15 10:20:39

    Tabor 2017 - 1.den

    Posíláme moc pozdravů všem cyklistům, přejeme ať Vám hezké počasí vydrží a krásně Vám to šlape. Zdravíme Ondru Žitného z Mravenců...
    Žitní 2017-08-15 06:44:21
    Muty (Martin Adámek)

    ctvrtek 17.7.

    Muty (Martin Adámek), napsáno 13. 07. 2003 00:00

    nahlaste se vcas kdo muzete ve ctvrtek prijet, pak dam vedet jestli to bude.
    (tolik pro sms maily a ted podrobne...)
    tenhle tejden (10.) jsme prijeli 2, z toho Lisak hnedka spechal pryc, takze se to zrusilo.
    Pristi ctvrtek (17.) urcite neprijede Jirka Nyms a Lisak, myslim ze oba by snad uz mohli dalsi tejden...
    Ala se tvari jako ze prijede (stejne jako 10. .... :) ). Lukas dela v Praze, takze muze az na tabor, Zdenek s Barou jsou asi touhle dobou za hranicema (nevim presne data...) a Pavel uz by moh bejt zpatky???
    O ostatnich nemam vubec zadny informace.
    Maily mam jen na nekoho, takze to nekdo (radsi kazdej nez nikdo) rozeslete dalsim lidem, ktery nejsou v polozce "komu" ani zmineny v textu a na ktery mate mail.
    Taky to dam na nastenku (takze to nekomu prijde 2x (Benymu? - nevim jiste, radsi 2x nez vubec)), ale nevim jak moc tam lidi koukaj.
    Takze kdo (ne)muzete se mi ozvete, tem co muzou (pokud budou) dam pak vedet jak to dopadlo.

    Posilam to i lidem co se nebjevujou (a treba by mohli?) - takze pro jistotu:
    ctvrtek, 16:30 (cekejte nejmin do 16:45, trousi se to pomalu), hriste za skolou na Plhove
    Martin Adámek

    tel 608 507 508
    tel 603 707 708
    icq 176 809 047
    cb c10
    adamekma@seznam.cz


    Komentáře