Mravenci pod Černou horouNávštěva u horské služby ve ŠpindluVečerní radovánkyU táboráku nechybí kytaraVybíráme cesty krásnou přírodou

Přihlášení

Přihlášení

Neznáte heslo k webu?
A byli jste na táboře nebo na víkendovce nebo jste chodili na kroužek?
Napište si o heslo na mail: jirka (zavináč) ventilek (tečka) org.

Přihlášením získáte:

 • možnost přispívat na nástěnku a do zápisků
 • možnost být mailem informováni o chystaných akcích a důležitých novinkách
 • Poslední komentáře

  Aktuality z tábora v Lanškrouně na FB

  Zdravím všechny cyklisty.Ať Vám počasí přeje, máte spousty zajímavých zážitků a najedete hodně kilometrů. Mějte se moc hezky a užívejte. Matějovi posílám velikou pusu. mamka Lukášová
  Leona Lukášová 2020-08-19 09:37:17

  Tabor 2017 - 3.den

  Zdravíme všechny cyklisty, jsme rádi že vám počasí zatím přeje a že si to užíváte. Velký pozdrav Filipovi a ať vám to ještě šlape na dalších výletech. Moc pozdravují ... více
  Steinerovi 2017-08-15 10:20:39

  Tabor 2017 - 1.den

  Posíláme moc pozdravů všem cyklistům, přejeme ať Vám hezké počasí vydrží a krásně Vám to šlape. Zdravíme Ondru Žitného z Mravenců...
  Žitní 2017-08-15 06:44:21

  GSM Buhtel

  Kdo jste byl (vsichni krome rafanu) v kralickym klastere, jiste si vzpominate co jsme tam s Honzou Kucerou resili - pred casem jsem to konecne sepsal, a ted jsem se dokonce dostal k tomu abych to dal sem:

   

   GSM bůhtel

   církev (je) jako síť gsm

   

   ... nabídka pro mobilní věřící

   

   Zpovědní asistent

   

   - Za pouhých 10 Kč/min bez DPH máte k dispozici našeho zpovědního asistenta. Vyzpovídat se můžete ve třech světových jazycích.

   

   Odpustky

   

   - K zakoupení odpustku stačí zavolat na tel. číslo 906, cena 38 Kč/min. Maximální cena hovoru se odvíjí od závažnosti hříchu.

   

   Hříchy

   

   - Naši nabídku občas doplníme o hromadný trest zaplavením vodou nebo ovocem. Jako příklady z minulosti můžeme uvést případ s Noem nebo nedávnou akci "Melouny se valí".

   

   Infolinka

   

   - Již žádné dlouhé čekání! Nebaví Vás poslouchat, že všichni faráři vyřizují dotazy věřících před Vámi? Využijte Bohovu samoobsluhu!

   

   Roaming

   

   - Jedete na dovolenou? Například na dálný východ? Máme smlouvu s 25 církvemi v 60 ti zemích světa! Stačí navštívit hinduistický klášter nebo muslimskou mešitu a bude Vám poskytnut obřad podle naší víry.

   

   Volné minuty

   

   - Samozřejmě myslíme na naše nejvěrnější zákazníky. Když za měsíc promodlíte 1000 minut, získáte pro tento měsíc dalších 500 minut pro modlení zdarma! Pokud za měsíc promodlíte méně než 20 minut, bude Vám naúčtován vyšší paušál. Modlení u nás je tak výhodné, že Vás připraví o hlas!

   

   Sim toolkit

   

   - Již nikdy více nebudete muset navštívit Váš kostel! Celý kostel teď máte ve své kapse, díky technologii SIM toolkit.

   

   Data

   

   - Meditujte kdykoli a kdekoli. Nabízíme řadu výhodných datových programů pro rychlou a levnou meditaci přes GPRS nebo HSCSD.

   

   SMS

   

   - Nevíte co máte dělat nebo koho máte obětovat? I vy můžete dostávat krátká textová vnuknutí!

   

   MMS

   

   - Nestačí Vám textová vnuknutí? Aktivujte si službu MMS a můžete dostávat barevná zjevení! Na vývoji služby spolupracovala Johanka z Arku.

   

   SMS info a WAP

   

   - Nechcete s sebou stále nosit svoji bibli a modlitební knížku? Důležité citáty si můžete objednat přes SMS info, celé texty naleznete na wapu.

   

   Vyzvánění

   

   - Melodie Vašich oblíbených modliteb a církevních písní pro Váš mobil si můžete stáhnout z našeho Džus portálu. Tedy pokud jste pro něj dostatečně sexy.

   

   Loga

   

   - Obrázky Vašich oblíbených apoštolů na Váš displej. Stejně jako melodie jsou za poplatek ke stažení na našem wapovém portálu. Pokud Váš mobil podporuje šetřič obrazovky, stáhněte si celý orloj!

   

   Dualband

   

   - V konkurenčních sítích musíte obvykle ovládat latinu, ale my jsme ve spolupráci s mistrem Husem vyvinuli duální síť, takže nyní již můžete kázání poslouchat i česky !

   

   Ověření

   

   - Na začátku modlitby je nutné zadat PIN. Nyní již máte jistotu, že se za Vás nemodlí někdo jiný. 100% zabezpečení přístupu.

   

   Přesměrování

   

   - Jste zaneprázdněni? Nemáte čas zúčastnit se bohoslužby? Stačí nastavit přesměrování modliteb a do kostela za Vás může jít někdo jiný!

   

   Partnerská SIM

   

   - Když se Vám narodí potomek, můžete ho nechat pokřtít v naší síti. Tím získáte výhodné rodinné modlení !

   

   Ceny uvedeny v Kč bez DPH.

   Změna vyhrazena.

  Muty (Martin Adámek) 14. 02. 2004 20:48:06

  Komentáře