U táboráku nechybí kytaraVečerní radovánkyNávštěva u horské služby ve ŠpindluRafani na VýrovceI nejmladší hezky dupkaj do kopečka v Krkonoších

Přihlášení

Přihlášení

Neznáte heslo k webu?
A byli jste na táboře nebo na víkendovce nebo jste chodili na kroužek?
Napište si o heslo na mail: jirka (zavináč) ventilek (tečka) org.

Přihlášením získáte:

 • možnost přispívat na nástěnku a do zápisků
 • možnost být mailem informováni o chystaných akcích a důležitých novinkách
 • Poslední komentáře

  Aktuality z tábora v Lanškrouně na FB

  Zdravím všechny cyklisty.Ať Vám počasí přeje, máte spousty zajímavých zážitků a najedete hodně kilometrů. Mějte se moc hezky a užívejte. Matějovi posílám velikou pusu. mamka Lukášová
  Leona Lukášová 2020-08-19 09:37:17

  Tabor 2017 - 3.den

  Zdravíme všechny cyklisty, jsme rádi že vám počasí zatím přeje a že si to užíváte. Velký pozdrav Filipovi a ať vám to ještě šlape na dalších výletech. Moc pozdravují ... více
  Steinerovi 2017-08-15 10:20:39

  Tabor 2017 - 1.den

  Posíláme moc pozdravů všem cyklistům, přejeme ať Vám hezké počasí vydrží a krásně Vám to šlape. Zdravíme Ondru Žitného z Mravenců...
  Žitní 2017-08-15 06:44:21

  Lyžování v Sedloňově 11.-13.3.2005

  V pátek 11.března jsme měli sraz na parkovišti za Tepnou. Já dorazila první, což se už dlooouho nestalo a taky se zase dlooooouho nestane:-). Pak přišel Michal a pomalu se začali trousit i ostatní. Ale na Mutyho s transitem jsme čekali tak dlouho, že se z nás málem stali sněhuláci:-). Naštěstí jsme neumrzli a Muty přivezl i Jirku Nymše. Po vyložení nákladu jsme mohli vyrazit. Do Sedloňova nás doprovázel Zděbor s Péťou v žigulíku. Já a Beny jsme seděli vepředu v transitu a navigovali Mutyho, kudy má jet.

  Po večeři, kterou jsme si tentokrát obstarali sami, jsme šli na procházku. Sněhová nadílka některé z nás zlákala ke koulovačce a válení ostatních ve sněhu. To se stalo málem osudným Benymu – Zdeněk ho překlopil do závěje, ale ta na druhé straně pokračovala strmým srázem do potoka. Pavel okamžitě skočil za Benym a spolu se Zděborem mu pomohli k nejbližšímu mostu a zpátky do školy. Drama naštěstí skončilo “jen“ obraženými koleny.

  Ve třídě, kde jsme spali, jsme si zahráli dvakrát Palermo. Mezitím dorazili “Vóďovi“ – Martina a Míra a “Kůčovi“ – Lukyn s Honzinem s přivezli s sebou kámošku Šárku. Pokecali jsme a vyřešili problém s místama na spaní. Ale Lukyn a Šárka stejně museli spát ve vedlejší třídě “pro spavce“, protože už tak jsme byli skoro jak sardinky:-). Už ani nevím, kdy jsme šli spát, ale bylo to docela pozdě.

  Probuzení do sobotního rána proběhlo opravdu velice neobvykle – nejdřív slyším kolem sebe kecání a pak......ŠOK – Mirek mě zalehnul. Po snídani jsme vyrazili na svah, Beny odpočíval a běžkaři (netradičně i s Bárou, která ráno dorazila s omrzlinou z Tater na tváři) někam do okolí. Něco jako oběd jsme si dali v bistru u vleku, pak někdo šel do chaty a ostatní dál lyžovali.

  Odpoledne asi o půl čtvrtý začala Rampušákova krasojízda s Kačenkou a průvodem masek. Stejně jako vloni jsme obsadili celou soutěž v běhu po svahu s pivním sudem. Opět jsme vytvořily “ženské družstvo“ (já, Bára a Radka -> “Modrá, žlutá, červená, každý dobře ví, co to znamená:-)). Výhry jsme “vyzunkli“ ještě na svahu ;o).

  Po večeři jsme si v tělocvičně zahráli fotbal, který většinou rozhodli až závěrečné penalty, dál: na mrazíka, volejbal a spoustu dalších her – docela jsme se vyřádili:-). Večer se vrátil i Muty, který celý den strávil v Náchodě na oslavě narozenin své maminky.

  V neděli jsme si ještě dopoledne zalyžovali, pak zabalili věci a hurá domů. S Bárou jsme jako vloni seděli v transitu vepředu a Bára se zase bála:-). V Nováči jsme se stavili v cukrárně na náměstí a udělali hromadnou fotku. Skončil skvělý víkend, na který budeme všichni ještě dlouho vzpomínat.

  Alena Lochmanová 19. 04. 2005 16:33:06

  Komentáře