Rafani na VýrovceVybíráme cesty krásnou přírodouNávštěva u horské služby ve ŠpindluU táboráku nechybí kytaraNa svět se díváme z kola

Přihlášení

Přihlášení

Neznáte heslo k webu?
A byli jste na táboře nebo na víkendovce nebo jste chodili na kroužek?
Napište si o heslo na mail: jirka (zavináč) ventilek (tečka) org.

Přihlášením získáte:

• možnost přispívat na nástěnku a do zápisků
  • možnost být mailem informováni o chystaných akcích a důležitých novinkách
  • Poslední komentáře

Aktuality z tábora v Lanškrouně na FB

Zdravím všechny cyklisty.Ať Vám počasí přeje, máte spousty zajímavých zážitků a najedete hodně kilometrů. Mějte se moc hezky a užívejte. Matějovi posílám velikou pusu. mamka Lukášová
    Leona Lukášová 2020-08-19 09:37:17

Tabor 2017 - 3.den

Zdravíme všechny cyklisty, jsme rádi že vám počasí zatím přeje a že si to užíváte. Velký pozdrav Filipovi a ať vám to ještě šlape na dalších výletech. Moc pozdravují ... více
    Steinerovi 2017-08-15 10:20:39

Tabor 2017 - 1.den

Posíláme moc pozdravů všem cyklistům, přejeme ať Vám hezké počasí vydrží a krásně Vám to šlape. Zdravíme Ondru Žitného z Mravenců...
    Žitní 2017-08-15 06:44:21

Ratibořický MTB maratón 2008

V neděli 27.4. se několik z nás zúčastnilo prvního ročníku Ratibořického MTB maratónu, půlka jela za tým Ventilek.org, aby trochu podpořili tábor. Narozdíl od Žernovského bajku se jedná o závod na úvod sezony, takže někteří z nás(já) byli rádi, že kolo letos vůbec vytáhli ven.

Na trase kolem Vizimburku se nejlépe z nás umístil Michal Bergmann, který skončil na krásném druhém místě v kategorii Žáci I s časem 27 minut a 17 sekund. V kategorii Žáci II obsadil šesté místo Michal Kopecký, který dojel za 26,5 minut.

Na hlavní trase byl z nás dvou rychlejší Michal Řada, který se v kategorii M20 umístil na 44. místě(celkově 119.) a dokázal dojet za necelé 2 hodiny a 6 minut. Já jsem letos popáté sedl na kolo a podle toho to i vypadalo:-). Hlavně na konci. Do cíle jsem dorazil v čase více než dvě a půl hodiny a skončil na nádherném 72./301. místě. (Časy jsem zaokrouhlil.)