MravenciVečerní radovánkyRafani na VýrovceNa svět se díváme z kolaVybíráme cesty krásnou přírodou

Přihlášení

Přihlášení

Neznáte heslo k webu?
A byli jste na táboře nebo na víkendovce nebo jste chodili na kroužek?
Napište si o heslo na mail: jirka (zavináč) ventilek (tečka) org.

Přihlášením získáte:

 • možnost přispívat na nástěnku a do zápisků
 • možnost být mailem informováni o chystaných akcích a důležitých novinkách
 • Poslední komentáře

  Aktuality z tábora v Lanškrouně na FB

  Zdravím všechny cyklisty.Ať Vám počasí přeje, máte spousty zajímavých zážitků a najedete hodně kilometrů. Mějte se moc hezky a užívejte. Matějovi posílám velikou pusu. mamka Lukášová
  Leona Lukášová 2020-08-19 09:37:17

  Tabor 2017 - 3.den

  Zdravíme všechny cyklisty, jsme rádi že vám počasí zatím přeje a že si to užíváte. Velký pozdrav Filipovi a ať vám to ještě šlape na dalších výletech. Moc pozdravují ... více
  Steinerovi 2017-08-15 10:20:39

  Tabor 2017 - 1.den

  Posíláme moc pozdravů všem cyklistům, přejeme ať Vám hezké počasí vydrží a krásně Vám to šlape. Zdravíme Ondru Žitného z Mravenců...
  Žitní 2017-08-15 06:44:21

  Ventilek na sněhu

  Protože v neděli 11.listopadu napadl dostatek sněhu, a část ho vydržela až do čtvrtka, šlo se 15.11. při Ventilku sáňkovat.

  A u toho jsem nechtěl chybět. Takže jsem našel a umyl sáňky, a při jednom jsem s sebou vzal i Diginu - mého "evropského ovčáka". Pokud si vzpomínám, tak je to asi premiéra aktivní účasti nějaKého psa na akci Ventilku.

  Sešlo se nás asi 7 lidí a 1 pes, a protože oblíbená asfaltka od zámecké brány ke zdi Déčka byla úplně holá, šli jsme sáňkovat na louku nad vojenčák.

  Nějakou dobu jsme sáňkovali a pekáčovali - jen Digina běhala pěšky nahoru i dolů, protože má moc energie a potřebuje pohyb. Pár jedinců si zkusilo i skokánek (k tomu jsem se neodvážil, nechci si zase zrušit sáňky, jako někdy v předchozích letech), a nejedné posádce přinesla napínavé okamžiky i nutnost vyhnout se sněhulákovi, kterého kdosi postavil pod přípojnou cestičkou z horní louky. Čas pokročil, a sešli jsme zpátky dolů k Déčku.

   

  Sáňkovat se bude chodit i v dalších týdnech, podle aktuálního stavu sněhu. Kam se půjde, jestli si vzít sáňky, nebo co se bude dělat, i na všechno ostatní v souvislosti s kroužkem, se ptejte Lukáše.

  Obrázek k zápisku Ventilek na sněhu

  Obrázek k zápisku Ventilek na sněhu

  Muty (Martin Adámek) 20. 11. 2007 19:05:26

  Komentáře