Vítěz triatlonu u RafanůVybíráme cesty krásnou přírodouVečerní radovánkyMravenciI nejmladší hezky dupkaj do kopečka v Krkonoších

Přihlášení

Přihlášení

Neznáte heslo k webu?
A byli jste na táboře nebo na víkendovce nebo jste chodili na kroužek?
Napište si o heslo na mail: jirka (zavináč) ventilek (tečka) org.

Přihlášením získáte:

• možnost přispívat na nástěnku a do zápisků
  • možnost být mailem informováni o chystaných akcích a důležitých novinkách
  • Poslední komentáře

Aktuality z tábora v Lanškrouně na FB

Zdravím všechny cyklisty.Ať Vám počasí přeje, máte spousty zajímavých zážitků a najedete hodně kilometrů. Mějte se moc hezky a užívejte. Matějovi posílám velikou pusu. mamka Lukášová
    Leona Lukášová 2020-08-19 09:37:17

Tabor 2017 - 3.den

Zdravíme všechny cyklisty, jsme rádi že vám počasí zatím přeje a že si to užíváte. Velký pozdrav Filipovi a ať vám to ještě šlape na dalších výletech. Moc pozdravují ... více
    Steinerovi 2017-08-15 10:20:39

Tabor 2017 - 1.den

Posíláme moc pozdravů všem cyklistům, přejeme ať Vám hezké počasí vydrží a krásně Vám to šlape. Zdravíme Ondru Žitného z Mravenců...
    Žitní 2017-08-15 06:44:21

Žernovský bajk 2007

V sobotu 1. září se několik jedinců z našich řad potrápilo na v lesích okolo vesničky Žernov. Většina z nás jsme jeli dokonce za tým www.ventilek.org a jak jsme se mohli přesvědčit přímo v zákulisí a publiku závodu, nebyli jsme úplně neznámí a určitě to nebyla špatná propagace! Nejen slovně, ale i výkony na trati jsme ukázali, co v nás je a třeba i to, co jsme letos v Krkonoších na táboře natrénovali.

Obrovský úspěch pak přišel v podobě třetího místa a tím umístění na bedně pro Ivču Masliwewiczovou v kategorii Z14! (Kde jsou ty časy, když jezdila s taťkou Jirkou kategorii pro rodiče s dětmi) Skvělé druhé místo obsadil Míša Bergman v kategorii M12. Hodně dobře pak jeli naši Michalové. Michal Kopecký v kategorii M14 skončil na pátém místě stejně tak jako Michal Řada v kategorii M18. Michal Řada byl vůbec nejrychlejším závodníkem našeho teamu a v nabité konkurenci mezi všemi kategoriemi se tvrdě pral až do samého konce a dojet na 33. místě a pouhých 7 vteřin za svým strejdou Alešem Fléglem, který dlouhá léta objíždí i evropské závody konané například v Alpách, je určitě hodně dobrý výsledek. Gratuluji!

Ondra Masliwewicz a Standa Vedra statečně bojovali v kategorii M16 a obsadili 8. a 9. místo. Celou partu jsme doplnili já s Jirkou Nymšem a Péťou Vojtěchem. Jířa Nymš byl hodně rychlej a v celkovém pořadí obsadil 58. místo. Péťa Vojtěch bohužel skončil s roznejtovaným řetězem hned v prvním ostřejším kopci a když utrhnul i přehazovačku, závod nedokončil. Já jsem celé druhé kolo rozdýchával to první, ve kterém jsem se nechal strhnout soupeři k nadbeníkovskému výkonu:-) a s vidinou cíle jsem dokončil i to třetí na 61. místě, přesně dvě minuty po Jirkovi.

Na podporu jsme měli několik lidiček kolem. Michal Řada měl hned dvojí doprovod v bráchovi Jakubovi, který příští rok snad rozšíří naše řady a přítelkyni Terku, kterou známe třeba z jarní víkendovky. Michal Bergman, Michal Kopecký, Maslici a já jsme pak měli ještě s sebou zástupce z řad rodičů.

Několik známých lidiček letos chybělo, tak snad se příští rok bude více jezdit na kole a méně slavit!