Vybíráme cesty krásnou přírodouI nejmladší hezky dupkaj do kopečka v KrkonošíchNávštěva u horské služby ve ŠpindluRafani na VýrovceVečerní radovánky

Přihlášení

Přihlášení

Neznáte heslo k webu?
A byli jste na táboře nebo na víkendovce nebo jste chodili na kroužek?
Napište si o heslo na mail: jirka (zavináč) ventilek (tečka) org.

Přihlášením získáte:

 • možnost přispívat na nástěnku a do zápisků
 • možnost být mailem informováni o chystaných akcích a důležitých novinkách
 • Poslední komentáře

  Aktuality z tábora v Lanškrouně na FB

  Zdravím všechny cyklisty.Ať Vám počasí přeje, máte spousty zajímavých zážitků a najedete hodně kilometrů. Mějte se moc hezky a užívejte. Matějovi posílám velikou pusu. mamka Lukášová
  Leona Lukášová 2020-08-19 09:37:17

  Tabor 2017 - 3.den

  Zdravíme všechny cyklisty, jsme rádi že vám počasí zatím přeje a že si to užíváte. Velký pozdrav Filipovi a ať vám to ještě šlape na dalších výletech. Moc pozdravují ... více
  Steinerovi 2017-08-15 10:20:39

  Tabor 2017 - 1.den

  Posíláme moc pozdravů všem cyklistům, přejeme ať Vám hezké počasí vydrží a krásně Vám to šlape. Zdravíme Ondru Žitného z Mravenců...
  Žitní 2017-08-15 06:44:21

  Zprávičky z tábora v Klášterci

  V průběhu tábora jsme na web zaznamenávali krátké zápisky, co jsme během dne dělali.

   

  2010-08-22 00:02:46

  Mravenci – oddychový den kolem Pastvinské přehrady, najeto 24 kilometrů.

  Alíci – expedice na Kralický Sněžník, najeto 78 kilometrů.

  Rafani – po hřebeni Orlických hor až na Velkou Deštnou, najeto 67 kilometrů.

  Večer vyhodnocení celého tábora u táboráku. Zítra kolem 17. hodiny v Náchodě na viděnou. Telefon pro případné dotazy: 724 845 368 – Petr Vojtěch.

  Beny (Zdenda Beneš)
  2010-08-21 00:03:19

  Pátek byl ve znamení velkého soutěžení. Po perníku s čokoládovou polevou se začaly barvit trička, do oběda všichni stihli odjet jízdu zručnosti. Po obědě byl čas na jeden z vrcholů tábora – triatlon. Plavání v Pastvinské přehradě, jízda na kole a běh, to byla náplň dvou hodin závodění. Pak už byl zase čas na jízdu na šlapadlech a lodi. Večer táborák s předáváním cen a diplomů za všechny soutěže.

  Beny (Zdenda Beneš)
  2010-08-19 21:59:14

  Počasí nám zase dovolilo vyjet na kola.

  Mravenci – vyrazili po ránu do Letohradu, tam navštívili muzeum řemesel, průtrže mračen přečkali hraním her. Pak pokračovali do Žamberka, vyjeli si na kopeček na rozhlednu podívat se na okolní kopce, které už zdolali a které ještě ne. Kulturním zážitkem byla i návštěva rodnému domku Prokopa Diviše. Ujeli pěkných 39 km a dorazili akorát k večeři. Po jídle hráli spolu s ostatními Activity.

  Alíci – si udělali „menší“ výlet do Štítů, kde se potkali s Rafanama a přečkali liják. Při čekání na zlepšení počasí jsme sledovali akrobatické lyžaře. Cestou zpátky se stavili v Jablonném na zmrzlinu. Ujeli nečekaně 73 km s velkým převýšením.

  Rafani – přes tvrz Bouda jsme vystoupali až na Suchý vrch, který nebyl až zase tak suchý. Pak jsme terénkem sfrčeli do Štítů k akrobatickému parku, kde jsme se schovali před deštěm a pozorovali akrobatické kusy skokanů. Na zpáteční cestu nám krásně svítilo sluníčko. Ujeli jsme 75 km a nastoupali 1520 metrů.

  Bára Tesařová
  2010-08-19 15:40:37

  ¨Středeční den byl pro všechny oddíly odpočinkový. Po snídani nám náš kamarád a bývalý hlavní vedoucí tábora Muty představil své nové lehokolo. Pak jsme šli společně hrát míčové hry do místní sokolovny. Po obědě byl naordinován polední klid, a pak přišla na řadu časovka do 2,8 km dlouhého kopce. Všichni ji hravě zvládli. Do večeře jsme si ještě zablbli v sokolovně při vybice a fotbálku. Po večeři zbyl čas na celotáborovou hru a krátké povídání dojmů.

  Beny (Zdenda Beneš)
  2010-08-17 21:05:37

  Po rozcvičce v trochu chladnějším úterním ránu, než minulé dny, a makovci s kakaem vyrážíme jen na kratší výlety. Odpoledne má už pršet, tak jen kousek. Mravenci s Alíkama se nakonec potkávají ve starém kostele za Bartošovicemi směrem na Neratov. Při svíčkách proběhly hry a pak už zpět „domů“. Rafani se podívali do Letohradu, prošli se po náměstí a pak už uháněli zpět. V deštivém odpoledni proběhlo povídání zaměřené dopravně, zdravotnicky a pak již hry v jednotlivých skupinách až do večeře. Pokračujeme až do večerní pohádky ve hrách. Zítra uvidíme, prý bude také pršet.

  Pavel Maršík
  2010-08-16 22:19:42

  Mravenci – navštívili tvrz Bouda, společnými silami se dostali na vrchol Suchého vrchu, průtrž mračen přečkali v bezpečí a poté bleskovým tempem zamířili do tábora, kam dorazili jako první. Ujeli jsme 45 km, z toho 12 s pláštěnkou:-)

  Alíci – potkali Mravence cestou na Suchý vrch u tvrze Bouda, statečně vydupali až na vrchol, kde navštívili rozhlednu a přitom stihli i výstavu. Při zpáteční cestě se štěstím unikli velkému lijáku a suchou nohou se dostali do tábora. Ujeli 50 km.

  Rafani – po náročném a statečném výšlapu zdolali Kralický Sněžník a dostali se do výšky 1423 metrů. Dvakrát za cestu píchli a deštík přečkali v místním hostinci na Dolní Moravě. Pak se odhodlaně vydali k domovu a nezastavil je ani příval deště a krup. Ujeli velmi zasloužených 86 km.

  Beny (Zdenda Beneš)
  2010-08-15 21:31:31

  Mravenci – cesta do tábora byla v pohodě, v neděli jsme objeli Pastviny, koupali se, při dešti hráli hru Pepíček, a když svítilo sluníčko, jezdili jsme mimo jiné na šlapadlech. V podvečer jsme si zahráli ještě fotbal.

  Alíci – cestou do tábora jsme se podívali do Polska, na Zemské bráně jsme jeli i trochu do terénem. V neděli jsme se jeli podívat do pěchotního srubu Hanička, cestou jsme trochu zmokli. V táboře nás čekalo Péťovo skvělé rizoto.

  Rafani – do tábora jsme dorazili jako první, až na Pekelské mrholení byla cesta bez jediné kapky. V neděli cestou do Neratova nás zastihla přeháňka, kterou jsme strávili v kostele u Bartošovic. Po dešti jsme navštívili kostel s prosklenou střechou v Neratově, a pak lesem dojeli až na Haničku, kde jsme absolvovali prohlídku dělostřelecké tvrze. Cestou zpět do tábora nechybělo dovádění v terénu.

   

  Složení oddílů zůstalo téměř beze změn, takže si můžete doma udělat představu, co tu všichni děláme:-) Všechny děti jsou zdravé a řekl bych v pohodě;-)

  Beny (Zdenda Beneš)
  Táboroví vedoucí 05. 09. 2010 14:09:55